Доставка / Оплата

ОПЛАТА

Оплата проводиться згідно рахунки-фактури, який висилає менеджер після підтвердження замовлення на розрахунковий рахунок компанії. Ми не працюємо з картковими рахунками. Ви оплачуєте замовлення будь-яким зручним способом:

Visa і MasterCard.
Оплата замовлення онлайн банківською картою Visa і MasterCard за коштами інтернет-банкінгу LiqPay.

Безготівкова оплата.
через Приват24, інструкції для комп'ютерної та мобільної версії. в касі банку;
в терміналі самообслуговування;
з розрахункового рахунку Вашої фірми;

Готівкова оплата.
Оплата можлива при здійсненні замволення в м. Рівне в пункті самовивозу. Оплата здійснюється виключно у національній валюті. На підтвердження оплати клієнт отримує товарний чек.

Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.
При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.


ДОСТАВКА

Відправка замовлення здійснюється з понеділка по п'ятницю включно, на підставі 100% передоплати за товар.
Фактом оплати є надходження коштів на розрахунковий рахунок компанії.
Час відвантаження 13-00. Замовлення, оплата яких надійшла після 13-00, будуть відвантажені на наступний день.

Доставка на склад ТК
За допомогою обраної транспортної компанії на вказаний склад ТК. Термін доставки: 1-3 дня. Оплата за доставку при отриманні за тарифами ТК.

Адресна доставка
За допомогою обраної транспортної компанії на вказану адресу. Термін доставки: 1-3 дня. Оплата за доставку при отриманні за тарифами ТК.

Самовивіз
Виключно в м. Рівне за адресою: вул. Млинівська, 20.
Схема проїзду: показати на мапі

Документи про підтвердження оплати (з боку клієнта), без підтвердження зарахування коштів на розрахунковий рахунок компанії (з боку постачальника) не є підставою для відправки замовлення.

Після відправки замовлення, клієнт отримує sms-повідомлення з 16-00 до 18-00 з номером товаротранспортної накладної (ТТН) на своє замовлення.

Вартість доставки оплачується покупцем при отриманні замовлення на складі обраної ТК. Наша компанія постійно працює в напрямку оптимізації тарифів ТК на доставку для наших клієнтів.